Kancelaria Radcy Prawnego Oleśnica, Porady Prawne Oleśnica, Prawnik Oleśnica, Radca Prawny Oleśnica
Jesteśmy w Twoim zasięgu - Radca Prawny Oleśnica

Kancelaria Radcy Prawnego Oleśnica

Radca Prawny Oleśnica

Radca Prawny z Oleśnicy Krzysztof Wojsa świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz porady prawne dla Klientów indywidualnych oraz porady prawne dla podmiotów gospodarczych (przedsiębiorców), w tym spółek prawa handlowego.

Oferta usług prawny Radcy Prawnego Oleśnica

Udzielamy porad prawnych, sporządzamy opinie prawne na przedstawione przez Państwa zagadnienia prawne i przygotowujemy projekty umów, regulaminów. Proponujemy Państwu pomoc prawną w prowadzeniu spraw przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, w postępowaniach administracyjnych przed organami administracji oraz postępowaniach egzekucyjnych.
Kancelaria Radcy Prawnego z Oleśnicy specjalizuje się: prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo pracy, prawo nieruchomości i własności lokali, prawo gospodarcze, prawo spółek handlowych, prawo upadłościowe oraz prawo administracyje.

Porady Prawne dla Firm

Oferta Radcy Prawnego skierowana do przedsiębiorców obejmuje zarówno stałą współpracę w zakresie bieżącej obsługi prawnej prowadzonej działalności gospodarczej, jak również doraźną pomoc prawną w sytuacjach wymagających profesjonalnego wsparcia. Zajmujemy się opiniowaniem i sporządzaniem umów i regulaminów. Udzielamy porad prawnych i pomagamy w dochodzeniu wierzytelności zarówno na etapie przedsądowym (wezwania do zapłaty), sądowym (przygotowywanie pozwów, reprezentacja w postępowaniu sądowym) oraz w postępowaniu egzekucyjnym. Pomagamy również w przygotowaniu linii obrony w sytuacji skierowania do Państwa roszczeń przez inne podmioty m. in. poprzez przygotowywanie odpowiedzi na pozwy, sporządzanie sprzeciwów lub zarzutów od nakazów zapłaty, a także reprezentowanie Państwa w toczących się postępowaniach sądowych.

Porady Prawne dla klientów indywidualnych

Pomoc prawna skierowana do klientów indywidualnych obejmuje udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism w toczących się postępowaniach przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi i w postępowaniach administracyjnych przed urzędami oraz prowadzenie spraw sądowych i postępowań administracyjnych.

Do każdej powierzonej nam sprawy podchodzimy w sposób indywidualny i z pełnym zaangażowaniem. Zapewniamy jasne i elastyczne warunki współpracy.

Kancelaria Radcy Prawnego Oleśnica, Skuteczne Porady Prawne Oleśnica, Prawnik Oleśnica, Radca Prawny Oleśnica, Dobry Prawnik Oleśnica